Start arrow Aktualności arrow Najnowsze arrow Co dalej z Silesią?
niedziela, 21 paĹşdziernik 2018
 
 
Co dalej z Silesią? PDF Drukuj E-mail
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Nadesłał Info   
poniedziałek, 28 lipiec 2008

Prawdopodobnie dopiero w drugiej połowie września zapadnie decyzja co dalej z Kopalnią "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach. Do tego czasu propozycje rozwiązania problemu ma przedstawić zarządowi Kompanii Węglowej specjalnie powołany do tego zespół - poinformował Jan Czepionka z Biura Komunikacji Kompanii.


"Jest to na tyle poważna sprawa, że nie chcemy się spotkać z zarzutami, że coś z naszej strony jest niedograne czy nieprzygotowane, stąd taki ostrożny termin"- wyjaśnił Czepionka Dodał, że Kompania nie zamierza już wracać do rozmów dotyczących unieważnionego niedawno przetargu na sprzedaż kopalni. Wyjaśnił, że jeżeli ogłoszony zostanie nowy przetarg, to każdy może wziąć w nim udział, także firma, która startowała w unieważnionym przetargu. Jeżeli natomiast wybrana zostanie inna forma sprzedaży kopalni to - jak podkreślił - nie wykluczone, że Gibson Group także będzie się mogła o nią starać.

Kompania Węglowa unieważniła przetarg na sprzedaż kopalni 8 lipca. Zarząd tłumaczył swoją decyzję brakiem formalno-prawnych warunków do zawarcia umowy.

POLSKIE RADIO KATOWICE
< Poprzedni   Następny >
Imieniny
21 Października 2018
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.
Google Wyszukiwarka
Google Polska!

Sieć

inforegion.pl
 
Top! Top!